kim jesteśmy?

01

AUTOMOTIVE

Szkolenia

Nasze szkolenia to nie tylko nauka technik jazdy, to prawdziwe emocje, które gwarantują nam nasi utalentowani kierowcy i instruktorzy. Organizujemy szkolenia dla członków projektu, kierowców indywidualnych jak i grup. Szkolenia odbywają się zarówno w Polsce jak i Europie - na torze, szutrze i lodowcach. Są one prowadzone przez kierowców rajdowych i wyścigowych.

Symulatory

W naszym garażu posiadamy profesjonalne symulatory, które pozwalają podnieść swoje umiejętności. Szkolenia prowadzimy również za pomocą symulatorów pod okiem profesjonalnych instruktorów. Organizujemy także wyścigi na profesjonalnych symulatorach.

02

ENTERTAINMENT

Eventy

Nasze eventy motoryzacyjne pozwolą Ci poczuć ekscytującą moc motoryzacji. Oferujemy regularne wydarzenia w całej Polsce i cykliczne imprezy w Europie. Prowadzimy eventy własne, jak i również na życzenia klienta lub firm.

Silesia - Ring

DPM Słomczyn

Tor Ułęż

Ultrace 2023

24h le mans

Drift Masters PGE

Rajd Barbórka

IkonyMoto

Wyjazdy

Naszą specjalnością jest organizacja wyjazdów motoryzacyjnych. Przykładamy szczególną wagę do selekcji miejsc, które odwiedzamy, aby dostarczyć Wam wyjątkowych wrażeń. Czekają na Was legendarne wydarzenia motoryzacyjne, niesamowite emocje, oraz wiele sportowych aut.

Flota

Jako członek naszego projektu zyskujesz dostęp do floty zlokalizowanej w naszym autorskim garażu jak i do floty naszych autoryzowanych partnerów. Wsiądź za kierownicę samochodów dla prawdziwych entuzjastów motoryzacji!

03

detailing & customs

W Persona Cars nie tylko dbamy o Twoje doświadczenia za kierownicą, ale również o Twój samochód. Nasz zespół profesjonalistów oferuje usługi opieki i detailingu, które pozwolą Twojemu pojazdowi zachować nieskazitelny wygląd i perfekcyjne wykończenie. Zaufaj nam, a zadbasz o swoje auto tak, jak na to zasługuje.